Skip to content
Close

Borówki liofilizowane w słoiku

Sezonowe owoce uwielbiają dzieci i dorośli. Cenione są ze względu na swoje walory smakowe, a także dlatego, iż mogą stanowić zdrową przekąskę i zaspokajać apetyt na słodycze. Świeże owoce idealnie nadają się do ozdoby wyrobów cukierniczych, mogą okazać się niezbędne podczas przygotowywania smakowitych deserów, niestety nie są one dostępne przez cały rok. Chcąc cieszyć się słodkim smakiem i aromatem borówek niezależnie od pory roku, warto sięgnąć po borówki liofilizowane w słoiku!

Pełne smak liofilizowane owoce

Tak jak większość produktów żywnościowych, sezonowe owoce poddaje się obróbce, by przez wiele miesięcy zachowywały swoją świeżość, nie tracąc jednocześnie zbyt wielu walorów odżywczych oraz smakowych. Borówki liofilizowane to świetna alternatywa dla mrożonych lub suszonych owoców, a także dla przetworów i konfitur. Można je wykorzystać do przygotowania napojów, deserów lub rozkoszować się ich smakiem bez żadnych dodatków. Ciasta lub lody ozdobione liofilizowanymi borówkami zyskają charakterystyczny, owocowy smak, zaś dodane do sałatek czy innych dań, zachwycą oryginalnym aromatem. Dzięki metodzie liofilizacji borówki zachowują ponad 90% swoich składników odżywczych, a także więcej witamin, niż w przypadku ich suszenia lub mrożenia. Ten sposób konserwacji owoców polega na usunięciu z nich wody, dzięki czemu nie ulegają one procesom gnilnym i nie psują się tak szybko, jak ich świeże odpowiedniki. Borówki liofilizowane są więc lżejsze od tradycyjnych owoców, a zamknięcie ich w szczelnym słoiku umożliwia wygodne przenoszenie i zachowanie aromatu. Smakiem amerykańskich borówek cieszyć się można w domu, w szkole, w pracy czy na wycieczce.

Zjedz je sam lub podziel się z bliskimi!

Dostępne w ofercie sklepu internetowego Dziki Owoc borówki liofilizowane zamknięte w estetycznym słoiku są bardzo lekkie, jednak równie smakowite i sycące, jak świeże owoce. Słoik borówek ma 545 ml i zawiera minimum 70 g owoców, dzięki czemu bez problemu wystarczy, by zaspokoić mały i większy apetyt na zdrową przekąskę lub posłuży do udekorowania nim deseru dla całej rodziny. Liofilizowane owoce polecane są zarówno młodszym, jak i starszym łasuchom i z pewnością podbiją kubki smakowe Twoje i bliskich Ci osób. Dzięki swojej trwałości, borówki liofilizowane w słoiku mogą być przechowywane przez kilka miesięcy, ważne jest jednak, by trzymać je w suchym i chłodnym miejscu. Szczelnie zamknięty słoik sprawi, że nie stracą one swojego aromatu ani wyśmienitego smaku, dzięki czemu będziesz mógł po nie sięgnąć zawsze wtedy, kiedy najdzie Cię ochota na pyszną i zdrową przekąskę!

Liofilizowane borówki z oferty sklepu Dziki Owoc

Dbamy o to, by nasi klienci mogli przekąsić borówki i inne owoce zawsze wtedy, kiedy najdzie ich na to ochota – nawet poza sezonem. Dzięki naszym produktom, przez cały rok można rozkoszować się letnimi przysmakami. Estetyczny słoik, w którym zamknięte są nasze owoce, sprawia, że produkt stanowić może doskonały upominek dla bliskiej osoby, a także być wyszukanym dodatkiem do właściwego prezentu, zastępującym np. kwiaty lub bombonierkę.

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem sklepu Dziki Owoc! U nas każdy łasuch znajdzie coś dla siebie!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

dzikiowocpl

dzikiowoc

Dziki Owoc

dzikiowocpl

dzikiowoc

Dziki Owoc

©dzikiowoc 2022

Wykonawcą strony jest – Agencja Reklamy Visual Art

Wykonawcą strony jest – Agencja Reklamy Visual Art

©dzikiowoc 2022